در حال بارگذاری...
    1. ورود
    2. English

راهنمای استفادهپرداخت قبض:

چنانچه کاربر قصد پرداخت قبضی را داشته باشد ابتدا #724* را شماره گيری نموده با انتخاب گزینه پاسخ يا Dial یا Answer گزينه 1 (قبض) را انتخاب کرده، به اين ترتيب کاربر با دو گزينه
 1- استعلام بدهی موبايل
 2- پرداخت قبض مواجه خواهد شد .


استعلام بدهی موبايل :

کاربرانی که سيم‎کارت آن‎ها از نوع دائمی همراه اول است و قصد پرداخت صورتحساب تلفن همراه خود را دارند به ترتيب فوق گزينه 1 (استعلام بدهی موبايل) را انتخاب نموده و مبلغ بدهی خود را تا آن لحظه مشاهده می‎نمايند . سپس گزينه تاييد را انتخاب می‎نمايد . پيام ورود شماره کارت را دريافت کرده و آن را وارد می‎نمايد ، سپس روز دوم کارت را وارد می نمايد .به اين ترتيب صورتحساب تلفن همراه خود را پرداخت کرده و پيام موفقيت آميز بودن تراکنش و کد رهگيری به کاربر نمايش داده خواهد شد . در پايان پيام از کاربر سوال می شود، چنانچه قصد ثبت کارت مذکور را دارد گزينه تاييد در غير اينصورت گزينه انصراف را انتخاب نمايد . با تاييد ثبت کارت از اين به بعد نام بانک صادر کننده کارت در پرداخت‎های بعدی به کاربر نمايش داده خواهد شد و اگر قصد پرداخت با همان شماره کارت را داشته باشد پس از انتخاب نام کارت فقط کافيست رمز دوم مربوط به آن را وارد نمايد، حتی اگر قصد پرداخت با کارت ديگری داشته باشد به هنگام پرداخت 2 گزينه به وی نمايش داده خواهد شد : ليست کارتها (نام کارت/کارتهای ثبت شده نمايش داده خواهد شد ) و ساير کارتها ، به اين ترتيب کاربر با انتخاب گزينه ساير کارتها مجدداً شماره کارت سپس رمز دوم آن را وارد نموده و عمليات پرداخت را انجام خواهد داد .


پرداخت قبض :

کاربر جهت پرداخت ساير قبوض خود اين گزينه را انتخاب می‎نمايد. به اين ترتيب ابتدا شناسه قبض ، سپس شناسه پرداخت را وارد می‎کنند ، چنانچه اطلاعات وارد شده صحيح باشد پيامی را مبنی بر نوع قبض و مبلغ پرداختی به کاربر نمايش داده می شود ، چنانچه کاربر آن را تاييد می کند گزينه yes را انتخاب می نمايد . آگر کاربر کارت ثبت شده نداشته باشد مستقيماً شماره کارت و رمز دوم جهت پرداخت را وارد می نمايد، در صورت داشتن کارت ثبت شده، دو گزينه «ليست کارت‎ها» و «ساير کارت‎ها» به وی نمايش داده خواهد شد. درصورت قصد پرداخت از کارتهای ثبت شده گزينه مربوط به هريک را انتخاب، رمز دوم مربوط آن کارت را وارد و عمليات پرداخت خود را انجام خواهد داد . در صورت پرداخت با کارتی غير از کارت‎های ثبت شده ، گزينه «ساير کارت‎ها» را انتخاب،ابتدا شماره کارت سپس رمز دوم را وارد نموده و پرداخت را انجام و پيام موفقيت بودن تراکنش به همراه کد رهگيری را دريافت می‎نمايد ، در پايان مجدداً چنانچه قصد ثبت کارت مذکور را داشته باشند همانند موارد ذکر شده فوق گزينه « تاييد» را انتخاب می‎نمايند .

لازم به ذکر است کاربر فقط قادر خواهد بود 4 کارت بانکی خود را ثبت نمايد .


موجودی : 

به منظور دريافت موجودی حساب، کاربر گزينه «موجودی»را انتخاب می‎نمايد . شماره کارت مورد نظر و رمز دوم آن را به ترتيب وارد نموده و موجودی حساب خود را مشاهده می‎کند . در صورت تمايل به ثبت کارت گزينه تاييد را انتخاب کرده، با ورود مجدد و انتخاب موجودی ابتدا ليست کارت‎های ثبت شده به کاربر نمايش داده خواهد شد، با انتخاب هر يک و ورود رمز دوم مربوطه موجودی آن حساب را مشاهده خواهد نمود، چنانچه قصد دريافت موجودی حساب غير از حساب‎های ثبت شده را داشته باشد گزينه «ساير کارت‎ها» را انتخاب و شماره کارت و رمز دوم آن را وارد و نهايتاً موجودی مربوط به آن حساب را مشاهده خواهد نمود .


شارژ جيرينگ : 

اين منو مخصوص کاربرانی است که حساب جيرينگی دارند و قصد شارژ حساب يا کسر شارژ خود را دارند ، حساب جيرينگی مخصوص کاربرانی است که به جای استفاده از حساب بانکی از حساب مجازی به نام حساب جيرينگ يا Wallet خود استفاده می‎نمايند در اين منو کاربر می‎تواند مبلغی را از حساب بانکی خود به حساب جيرينگي‎اش واريز منمايند، اصطلاحاً به آن Cash-in يا واريز به حساب می‎گويند. زمانی کاربر قصد دارد از حساب جيرينگی خود مبلغی را برداشت نموده و به حساب بانکيش واريز نمايد که اصطلاحاً به آن Cash-out يا برداشت از حساب می‎گويند. 


خرید شارژ : 

بسته به اين‎که کاربر از سيم‎کارت دائمی و يا اعتباری قصد تهيه شارژ برای خود يا ديگران را داشته باشد منوی مشاهده شده متفاوت خواهد بود .

چنانچه کاربر با سيم‎کارت دائمی *724# را شماره گيری نموده و منوی شارژ را انتخاب نمايد فقط قادر خواهد بود برای موبايل ديگران شارژ تهيه و ارسال نمايد ، چنانچه موبايل ديگران همراه اول باشد فقط شارژ همراه اول و چنانچه موبايل ديگران ايرانسل باشد شارژ ايرانسل ارسال خواهد شد . به اين ترتيب اين کاربران ابتدا می‎بايست شماره موبايل شخص شارژ گيرنده را وارد نمايند ، بسته به نوع شماره که همراه اول است يا ايرانسل ، مبالغ شارژ مربوطه به کاربر نمايش داده می‎شود ، با انتخاب مبلغ مورد نظر کاربر با توجه به توضيحات ذکر شده در خصوص مدل پرداخت از طريق شماره کارت يا کارت ثبت شده، مبلغ شارژ مورد نظر را پرداخت می‎نمايد.‎ به اين ترتيب موبايل شخص شارژ گيرنده،‎ بلافاصله شارژ خواهد شد و همزمان پيامکی از سوی اپراتور مربوطه مبنی بر شارژ موبايل به وی ارسال خواهد شد .
چنانچه کاربر با سيم‎کارت اعتباری *724# را شماره گيری نموده به منظور تهيه شارژ،‎ قادر است علاوه بر ارسال شارژ بر روی موبايل ديگران ، سيم‎کارت خود را نيز شارژ نمايد.‎ بنابراين با انتخاب منوی شارژ با دو گزينه «موبايل خودم» و «ديگران» مواجه خواهد شد . شارژ موبايل ديگران در بالا توضيح داده شده است .جهت شارژ موبايل خودم ، پس از انتخاب اين گزینه توسط کاربر، بسته به اينکه موبايل کاربر ايرانسل است يا همراه اول،‎ مبالغ شارژ اپراتورهای مربوطه به کاربر نمايش داده خواهد و کاربر مبلغ مورد نظر را انتخاب خواهد کرد و سپس عمليات پرداخت را بصورت آنچه که قبلاً توضيح داده شده انجام می‎دهد. پس از پرداخت، موبايل کاربر شارژ شده و پيامکی نيز از سوی اپراتور خود مبنی بر شارژ مجدد سيم‎کارت خود دريافت می کند . 


خدمات همراه 24 :

با مراجعه به اين منو کاربر سه گزينه را مشاهده خواهد نمود : 

1. گزارشات
2. تغيير زبان
3. حذف کارت


گزارشات
با انتخاب گزينه گزارشات کاربر تا سه تراکنش آخر خود را مشاهده خواهد نمود .


تغيير زبان
چنانچه کاربر قصد تغيير زبان سامانه همراه 24 را داشته باشد با انتخاب اين گزينه، زبان مورد نظر خود را انتخاب می‎کند.


حذف کارت
در صورت تمايل به حذف يکی از کارت‎های ثبت شده ،گزينه « حذف کارت »را انتخاب نموده، فهرست کارت‎های ثبت شده را مشاهده و با انتخاب کارت مورد نظر آن‎را حذف کنید .


ثبت نام در سايت

با انتخاب اين منو، کاربر به منظور ثبت کارت در سايت می‎بايست مراحل زير را انجام دهد :

دریافت کد ثبت نام :
چنانچه کاربر قصد ثبت کارت از طريق سايت را داشته باشد در اين قسمت کد ثبت نام دريافت و به سايت Hamrah24.sep.ir جهت تکميل عمليات عضويت مراجعه می‎نمايد .

عضويت در سايت :
پس از مراجعه کاربر به سايت Hamrah24.sep.ir بر روی لينک عضويت کليک نموده و شناسه کاربری و رمز عبور برای خود ايجاد نماييد .

فعال سازی کد ثبت نام :
پس از تکميل عضويت ، در قسمت ورود Login نموده، شناسه کاربر و رمزی که به هنگام عضويت برای خود ايجاد نموده بوديد را در اين قسمت وارد کرده، به اين ترتيب وارد صفحه کاربری خود می‎شويد سپس در منوی همراه 24 در قسمت فعال‎سازی ،کد ثبت‎نام و شماره موبايل خو را وارد نماييد پس از تاييد اين قسمت ، شما سرويس همراه 24 را روی گوشی تلفن همراه خود فعال نموديد.

به اين ترتيب کاربر همراه 24 قادر خواهد بود از خدمات ساير نيز بهره مند گردد .اين خدمات شامل :

ثبت کارت
حذف کارت
ويرايش کارت
گزارش پرداخت و خريد
مسدود نمودن حساب همراه 24
نقشه سایت | نمای قابل چاپ | تماس با ما | درباره ما
© 2008 - 2018 شرکت پرداخت الکترونیک سامان